DEKARZ, CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - BELGIA

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • DEKARZ, CIEŚLA KONSTRUKCYJNY
Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:
  • Typowe prace dekarskie, więźba dachowa, dachówki, łupki, obróbki blacharskie, wymiana pokryć dachowych, montaż rynien, drobne prace renowacyjne.
  • Czytanie rysunku technicznego
Od nas otrzymasz:
  • Pracę na długi okres
  • Bezpłatne mieszkanie
  • Stabilne zatrudnienie na Polskiej umowie o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13.000 zł do 17.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
  • Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty
 Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie min. 2 lata na stanowisku dekarza
  • Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
  • Znasz język ang. / niem. / niderlandzki (dodatkowy atut)
  • Potrafisz obsługiwać suwnicę, wózki widłowe (dodatkowy atut)
  • Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
  • Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Więcej informacji  pod numerem telefonu:
  • Godziny pracy biura  8:00 – 16:00
+48 730 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyConstruct.eu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 730... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry