Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem mieszkańM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie 2 pokoje na parterze SIERADZ

Oferta wygasła!

Cena: 1 600 zł / miesiąc
do negocjacji

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Sieradzu

Adres:
ul. Piłsudskiego, Sieradz

Opis mieszkania:
Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,8 m², usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z WC oraz kuchni. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży balkon, idealny do wypoczynku, a także piwnica, która pomieści wiele rzeczy.

Pokoje są puste do umeblowania, kuchnia w trakcie meblowania.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, z dużym parkingiem. W pobliżu znajduje się całe zaplecze handlowo-usługowe, co zapewnia komfort i wygodę codziennego życia.

Koszt wynajmu:
1600 zł miesięcznie (dodatkowo płatny tylko prąd)

Kontakt:
Więcej informacji udzielają:

Biuro Nieruchomości EMJOT
ul. Kościuszki 6
98-200 Sieradz

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 10.06.2024, 14:43, zakończenie: 10.07.2024, 14:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


EmjotNieruchomosci

 883 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)