Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Króliczki

Szukam odpowiedzialnego domku dla dwóch króliczków: samiec (wykastrowany) i samiczka (wysterylizowana). Zwierzaki nauczone życia z otwartą klatką, zamykane tylko na wyjścia właścicieli z domu i na noc. Potrafią korzystać z kuwety. Karmione granulatem Bephar i versele laga, ziołami i marchewką, pietruszką, jabłkiem plus stały dostęp do siana w paśniku. 

Jesteśmy zmuszeni je oddać z powodu narodzin dzidziusia i pojawiającej się u niego ciągle wysypki (podejrzenie alergii na sierść). Jednak szukamy nowych, odpowiedzialnych właścicieli, którzy są w stanie zapewnić im podobne warunki. 

Do króliczków dorzucamy klatkę, kuwetę, pellet i granulat.

 

W celu kontaktu napisz wiadomość klaudia.korzonek@onet.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 24.05.2024, 19:54, zakończenie: 23.06.2024, 19:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


klaudia1150

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • klaudia.korzonek@onet.pl Zduńska Wola