Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaGospodarskieDrób). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kurki ozdobne

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Cena: 30 zł / sztukę

Witam. Posiadam na sprzedaż 4 kurki takie jak widać na zdjęciu, kurki mają 2,5 miesiąca i są z naturalnego lęgu ( jedzą już pszenicę). Kurki sprzedaje w parach lub komplet 2 kurki + kogut. Koguty można se wybrać jeden ma 3,5 miesiąca a reszta kogutów w wieku kurek. Cena za parkę z młodszym kogutem 45zł a z starszym 55zł. Kurki są zdrowe i w przyszłości będą bardzo dobrymi kwokami jak ich starsze rodzeństwo. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie wysyłam. Zapraszam 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 22.05.2024, 16:03, zakończenie: 25.05.2024 15:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Rafciu15

 607 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łubna-Jarosłaj (gmina Błaszki)