Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródNarzędzia ogrodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kosiarka elektryczna Garden-line 1800W

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Cena: 280 zł / sztukę
do negocjacji

Oferuje do sprzedaży niemiecką kosiarkę elektryczną Garden-line 1800 W centralnie regulowanej wysokości koszonej trawy. Kosiarka niewiele używana o pojemnym i łatwo zdejmowanym koszu. Jest w pełni sprawna i gotowa do pracy na Twojej działce. Cena do  negocjacji, warto kupić bo to dobra kosiarka o szerokim/40-41cm/ koszeniu noża. Zapraszam do obejrzenia , próby koszenia na moim terenie i oczywiście zakupu. Koszenie nią trawnika to relaks na świeżym powietrzu. Uwaga , mam też inne kosiarki ale opisuję tę zieloną!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 17.05.2024, 19:05, zakończenie: 25.05.2024 15:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)