Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródMeble i architektura ogrodowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Siedzenie z palet

Cena: 240 zł / sztukę

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam siedzenie z palet euro. Każda paleta jest indywidualnie i starannie wyszlifowana. Każde siedzenie jest malowane na indywidualny kolor, który uzgadaniam osobiście pokazując kolory jakie są dostępne. Dodatkowo można z siedzieć zrobić narożnik oraz dodatkowy stolik. 
Zdjecie jest przykładowe.

Więcej informacji udzielę w wiadomości e-mail, zapraszam do kontaktu, oczywiście zapraszam również do kontaktu telefonicznego. E-mail: sebastinek-s@wp.pl. Cena jest przykładowa i do indywidualnej wyceny.

 

Osobiscie mogę dostarczyć towar do 15 kilometrów od Sieradza 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 02.06.2024 17:21
Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 15.05.2024, 20:33, zakończenie: 14.06.2024, 20:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


serek312

 735 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)