Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem pozostałych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Świeże powietrze, zieleń i relaks do wynajęcia

Oferta wygasła!

Cena: 250 zł / miesiąc

Wynajmę działkę rekreacyjną zaledwie 5 km od centrum Sieradza.

Poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek na łonie natury, ale jednocześnie blisko centrum? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! 

Działka o powierzchni 500m2 znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej zielenią i świeżym powietrzem. Doskonałe miejsce na weekendowe wyjazdy czy pikniki.

Dodatkowo, na działce można zaparkować swój domek mobilny lub rozłożyć glamping czy jurtę, co sprawia, że możliwości wypoczynku są nieograniczone.

Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną i umów się na oglądanie już dziś!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 11.05.2024, 19:41, zakończenie: 10.06.2024, 19:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


art16

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)