OPERATOR URZĄDZEŃ LINII PRODUKCYJNEJ (SIERADZ)

Lokalizacja

  • Sieradz
    (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Dział Kadr 43 827-00-20

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych

W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej w fabryce w Sieradzu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator urządzeń linii produkcyjnej

Miejsce pracy:

·         Sieradz, ul. Dworska 28

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Kontrola i utrzymanie maszyn w sprawności technicznej
  • Przygotowanie maszyn do pracy – przezbrajanie
  • Kontrola półproduktów lub produktów: zgodność z wzorcem lub innymi wymaganiami pracy
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu technologicznego
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe bądź średnie
  • mile widziane doświadczenie zdobyte przy pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w  stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z najnowocześniejszym parkiem  maszynowym,
  • praca na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach, kursach,
  • dofiansowanie do nauki,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym i korzystania z pakietu medycznego,
  • bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci,
  • zniżki na produkty firmy.

Jeśli lubisz wyzwania chcesz pracować w nowym  zespole,  mieć nowe zadania i projekty, chcesz zmienić specyfikę pracy zgłoś swoją kandydaturę do Działu Kadr w siedzibie firmy bądź na adres e-mailowy rekrutacjact3@tubadzin.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu głównego zdjęcia.

Lokalizacja

  • Sieradz

  438 [pokaż]
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 09.05.2024, 10:31
Zakończenie: 08.06.2024, 10:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Sprzedaż