Doradca Klienta/ Kasjer - osoba niepełnosprawna

Oferta niezgodna z regulaminem (zablokowana)!

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 11:
Wystawiający zobowiązany jest do wskazania lokalizacji w formularzu wystawiania ofert w polu "Lokalizacja oferty" z dostępnej listy województw, powiatów, gmin i miejscowości (w przypadku ofert rynku pracy jest to równoznaczne z miejscem zatrudnienia lub wykonywania pracy).

Prosimy wystawić ofertę ponownie z poprawnie oznaczoną lokalizacją.

DorotaSmolarek

Lokalizacja

  • Sieradz
    (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Przesłanie CV na adres e-mail d.smolarek@pi-on.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 663-313-933

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaHandel, sprzedaż i obsługa klienta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej poszukuje Kandydatów/-ek do Ogólnopolskiej Sieci Handlowej na stanowisko:

Doradca Klienta powierzchni sprzedaży i obsługi kasy.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów dokonujących zakupów,

  • skanowanie towaru,

  • weryfikacja towaru w punkcie kasowym,

  • dokonywanie rozliczeń kasowych,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • ręczne prace transportowe oraz układanie towarów na półkach sklepowych.

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny) – warunek konieczny,

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i dobrych relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 4242 zł - 4542 zł brutto

  • 7 godzinny czas pracy (w tym 0,5h przerwy) / 5 dni w tygodniu,

  • przeszkolenie z obsługi kasy fiskalnej,

  • opiekę Koordynatora, który pomaga załatwić formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z pracodawcą,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny,

  • refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych,

  • dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci,

  • zwrot kosztów ubezpieczeń indywidualnych oraz komunikacyjnych,

  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu głównego zdjęcia.

Lokalizacja

  • Sieradz

  662 [pokaż]
Rozpoczęcie: 08.05.2024, 16:12
Zakończenie: 08.05.2024 20:28

Sprzedaż