Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom w stanie deweloperskim - Tumidaj

Cena: 614 000 zł / nieruchomość

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w Tumidaju k. Sieradza. Powierzchnia użytkowa budynku to 104 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 10,17a. Możliwość zaadaptowania poddasza o powierzchni 21 m2.

 


Nieruchomość składa się z:

PARTER


- łazienka + wc ( 7,56 m² )
- wc ( 1,82 m²)

- spiżarnia ( 1,77 m² )

- kuchnia ( 16,26 m² )

- salon + jadalnia ( 22,37 m² )

- pokój gościnny ( 11,05 m² )

- pokój gościnny ( 10,11 m² )

- sypialnia ( 16,37 m² )

- korytarz ( 11,58 m² )

- kotłownia ( 5,19 m² )

 

Poddasze

 

- do zaadaptowania ( 21 m2 )

 

 

Dom zlokalizowany jest 9km od centrum Sieradza. Utwardzona droga dojazdowa oddalona 200m od drogi Krajowej, dzięki czemu zapewnia ciszę i spokój.

Dom został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Mury budynku wykonano z bloczków komórkowych YTONG, które zostały ocieplone 20cm styropianem. Stropy typu lekkiego idealnie komponują się z czterospadowym dachem, który został wykonany z dachówki ceramicznej Creaton Simpla oraz został docieplony 48cm celulozą.

 

Budynek został wyposażony w trzyszybowe 7 komorowe okna firmy Krispol. W salonie znajduje się duże okno typu HS. Dodatkowo wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne firmy KRISPOL z możliwością sterowania za pomocą smartfona.

 

Cały budynek posiada ogrzewanie podłogowe, docieplone 20cm styropianem pod wylewką wraz z wyprowadzonymi przewodami pod ogrzewanie za pomocą pompy ciepła, pelletu czy gazu. Dom posiada także oczyszczalnie ekologiczną. W budynku wyprowadzone są przewody pod rekuperację. 

 

Z zewnątrz domu, wyprowadzone są przewody pod instalacje elektryczną do sterowania kamerami oraz oświetleniem budynku i działki. Okna dekorują granitowe parapety zewnętrzne.

 

 

 

Chcesz poznać nowe domy, które są w trakcie budowy? Zadzwoń i zarezerwuj swój nowy dom!

 

Dom to nie tylko miejsce… to uczucie bezpieczeństwa, spokoju i swojego miejsca na ziemi.


Nieruchomość została wybudowana przez firmę ,, CZTERY KĄTY KACPER LISEK ‘’

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na Państwa pytania i umówimy się na prezentację.

Mateusz Bednarek

888 448 509

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 22.06.2024 17:14
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 28.04.2024, 14:07, zakończenie: 22.07.2024, 17:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


MateuszBEH

 888 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tumidaj (gmina Brzeźnio)