Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TUBĄDZIN/ Specjalista ds. ochrony środowiska

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych

Do współpracy poszukujemy pracownika na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy:

Tubądzin 31

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami, w tym ewidencji odpadów oraz organizacja pomiarów środowiskowych
  • Tworzenie opracowań i dokumentacji środowiskowej dla przedsiębiorstw (m.in. dokumentacji związanej z emisją CO2)
  • Nadzór nad realizacją umów oraz bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Zlecanie badań, analiz i oceny jakości środowiska
  • Współpraca z organami kontroli w sprawach związanych z ochroną środowiska
  • Pomoc przy wdrażaniu systemów i projektów optymalizujących procesy związane z bezpieczeństwem i ochroną środowiska
  • Monitorowanie zmian prawnych i zapewnienie funkcjonowania organizacj w zgodności z obowiązującymi wymaganiami formalno-prawnymi
  • Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych, udział i prowadzenie audytów wewnętrznych oraz wdrażanie działań naprawczych związanych z wynikami audytów
  • Opiniowanie planów inwestycyjnych oraz projektów nowych inwestycji pod kątem ochrony środowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu ochrony/inżynierii środowiska lub studia podyplomowe w tym kierunku
  • Praktycznej znajomości prawa w zakresie ochrony środowiska i ustawy o odpadach
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale ochrony środowiska
  • Obsługa pakietu MS Office (Excel i Power Point)
  • Inicjatyw własnych w zakresie optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności procesów z zakresu Ochrony Środowiska
  • Samodzielności w działaniu oraz umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów,
  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach, kursach
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz korzystania z pakietu medycznego,
  • Dodatki okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci,
  • Zniżki pracownicze na produkty firmy.

·         Jeśli lubisz wyzwania, chcesz pracować w nowym zespole, mieć nowe zadania
i projekty, chcesz zmienić specyfikę pracy zgłoś swoją kandydaturę do Działu Kadr
w siedzibie firmy bądź na adres e-mailowy rekrutacjact@tubadzin.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 22.04.2024, 12:05, zakończenie: 22.05.2024, 12:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

CeramikaTubadzin

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tubądzin (gmina Wróblew)