Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Specjalista ds. obsługi klienta

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Drog-Bruk A.P. Szczerek Sp.J.

Błaszki ul. Polna 29

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 20 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych. Posiadamy najnowocześniejsze w Polsce linie do produkcji kostek brukowych w tym również produktów o nowoczesnym, szlachetnym wzornictwie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Główne zadania:

1.     Obsługa Klientów poprzez:

  • Przyjmowanie i sporządzanie zamówień
  • Wystawianie dokumentów i faktur zgodnie z procedurami
  • Planowanie wywozów
  • Udzielanie odpowiedzi na wszelkie zapytania Klientów
  • Kontrola płatności

2.     Aktywne realizowanie planów sprzedażowych

3.     Udzielanie wszelkich informacji dotyczących zapytań od Kontrahentów

4.     Prowadzenie dokumentacji

5.     Utrzymywanie dobrych relacji ze współpracującymi Kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku w Biurze Obsługi Klienta
  • mile widziana znajomość branży budowlanej
  • biegła znajomość obsługi komputera
  •  znajomość pakietu MS OFFICE
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • rzetelność i sumienność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywujący system wynagradzania oparty na wynikach i osiąganych celach
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • dodatkowe benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@drogbruk.pl, więcej informacji pod numerem tel: 532 546 055

Klauzula:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Rozpoczęcie: 27.03.2024, 12:30, zakończenie: 26.04.2024 12:54

Drog-Bruk

 606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)