Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik Obsługi Klienta - Trailertec Polska

Oferta wygasła!

Pracownik Obsługi Klienta/Call center

Lokalizacja: Kuśnie 34J, 98-200 Sieradz

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami
  • Udzielanie kompleksowych i rzetelnych informacji na temat naszych produktów

  • Budowanie relacji z klientem,

  • Realizowanie wyznaczonych celów i zachowanie wysokiej jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • łatwość w prowadzeniu rozmów
  • chęci do pracy
  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, Outlook)
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • mile widziane: doświadczenie w call center

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie

Proszę wysłąć CV na adres sprzedaz@trailer-tec.pl. W tytule nazwe stanowiska

trailertec

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Proszę przesłać CV na maila: sprzedaz@trailer-tec.pl