Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

AUTOMATYK

O nas

Ergomat jest jedną z firm tworzących grupę SP Group A/S. Grupa SP z siedzibą w Danii posiada swoje oddziały w 7 krajach. Zajmują się one produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych do formowania wtryskowego, wytwarzaniem powłok teflonowych, wyrobów medycznych i wyrobów z poliuretanu. Ergomat jest oddziałem zajmującym się produkcją z poliuretanu.

Od początku działalności misją Ergomatu było opracowywanie, wytwarzanie i wprowadzanie na rynek najlepszych jakościowo produktów, oferujących wyjątkowe korzyści dla pracowników oraz dostarczanie nowoczesnych, długoterminowych rozwiązań dla przedsiębiorstw.

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego zespołu, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowsko AUTOMATYKA

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (Automatyk),

  • uprawnienia SEP,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • podstawowa wiedza na temat układów napędowych i sterowników PLC,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i motywacja.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji zakładu,

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie konserwacji i remontów,

  • modyfikacja istniejących instalacji elektrycznych i układów automatyki,

  • udoskonalanie maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,

  • bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac,

  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadych umiejętności

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • karty multisport

  • fundusz socjalny

  • premie uznaniowe

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Wygasa za 16 dni

ergomat1

 607 [pokaż]

Lokalizacja

  • Stawiszcze (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu: +48 607 040 777 lub mailowo: m.sitarek@ergomat.com.pl