Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródNarzędzia ogrodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Duża kosiarka elektryczna Orion

Cena: 270 zł / sztukę
do negocjacji

Sprzedam dużą elektryczną kosiarkę o mocy silnika 1200W. Kosiarka jest narzędziem ogrodowym, używanym, w pełni sprawnym pozwalajacym kosić trawę pasem o szerokości 40 cm. Dysponuje bardzo dużym koszem świadczącym o tym, że radzi sobie na znacznych powierzchniach wymagajacych koszenia. Konstrukcja napędu noża mocowanego bezpośrednio w osi wirnika gwarantuje bezpieczeństwo jej użytkowania i nie awaryjność  jak w przypadku napędów przenoszonych za pośrednictwem pasków wielorowkowych. Zapraszam do bezpośredniego zapoznania się z obsługą i  pracą na moim terenie. Mam też inne, mniejsze i lżejsze kosiarki - obejrzyj ostatnie zdjęcie. Dla jasności oferty podaję, że zakupionego sprzętu nie wysyłam.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 17.05.2024 18:14
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 17.03.2024, 14:02, zakończenie: 28.05.2024, 12:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)