Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródNarzędzia ogrodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kosiarka elektryczna Comfort 40E 1.4 kW.

Cena: 260 zł / sztukę
do negocjacji

Mam do sprzedania używaną kosiarkę elektryczną dobrej austriackiej firmy ALKO  Comfort 40 E o mocy silnika 1400W. Kosiarka przygotowana do pracy. Jest po przeglądzie technicznym - silnik pracuje bardzo dobrze, nóż osadzony bezpośrednio na nim jest obecnie naostrzony a szerokość koszenia to 40 cm. Wyłącznik kosiarki działa bez zarzutu. Kosz na trawę poj. ok. 30 litrów, łatwo odejmowany i opróżniany. Zapraszam do obejrzenia i sprawdzenia jej stanu. Praca tą kosiarką to lekkie i przyjemne zajęcie na świeżym powietrzu.  Na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie. Wysyłka nie wchodzi w grę z uwagi na gabaryty i jej koszt. Jeśli szukasz mniejszej to też mogę zaoferować - patrz na moje aukcje na Sieradzaku i obejrzyj ostatnie zdjęcie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 17.05.2024 18:17
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 09.03.2024, 17:45, zakończenie: 26.06.2024, 08:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Promocja świąteczna do 20%