Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródInstrumenty muzyczne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Keyboard Casio CTK-1500 + statyw + ładowarka

Oferta wygasła!

Cena: 300 zł / instrument

Keyboard Casio CTK-1500, bardzo mało używany wraz ze statywem i łądowarką. Opakowanie oryginalne.

Cechy podstawowe instrumentu:
-61 klawiszy
-120 brzmień / 70 rytmów / 50 rytmów Dance
-Tryb muzyki Dance Music Mode NOWOŚĆ
-Nowy design NOWOŚĆ
-100 utworów edukacyjnych
-Polifonia 12 głosów
-Funkcja lekcji.

OPIS PRODUKTU ZE STRONY PRODUCENTA:
120 wbudowanych brzmień i 70 rytmów zadowoli każdego początkującego i pozwoli w pełni rozwinąć jego kreatywną stronę. Lekcje krok po kroku, 100 wbudowanych utworów pozwolą na przyjemną naukę, pozbawioną błędów dzięki możliwości osobnej nauki lewej i prawej ręki eliminując, często spotykaną w innych instrumentach przypadkowość. Czytelny wyświetlacz zapewnia łatwe poruszanie się po funkcjach edukacyjnych instrumentu co pozwala nam skupić się na grze już od pierwszego uruchomienia instrumentu.
Dzieki nowemu trybowi Dance Music Mode poczujesz się jak prawdziwy DJ już po pierwszym dźwięku. Funkcja Build-Up Play pozwala na zastosowanie charakterystycznych dla muzyki Dance efektów dźwiękowych. Dzięki pięciu różnym efektom możesz w pełni oddać się muzycznej ekspresji i stworzyć wymarzoną muzykę. Gra i zabawa jeszcze nigdy nie były tak blisko siebie. Nauka jeszcze nigdy nie była taka łatwa. W instrumencie znajduje się 50 utworów, których możemy się nauczyć dzięki lekcjom krok po kroku. Traktując każdą krótką frazę jako osobną lekcję, można ją łatwiej zapamiętać. Po zapamiętaniu jednej frazy możesz przejść do następnej. Funkcja lekcji pomaga opanować całe utwory poprzez łączenie fraz w całość. Wyświetlane na ekranie dłonie pozwalają na poprawne opalcowanie utworu dzięki czemu mamy pewność, że nie uczymy się z błędami. Dodatkowo aplikacja edukacyjna Chordana Play pozwala rozbudować bibliotekę o nowe utwory do nauki.

-Pętle, efekty i akordy zostały przypisane niskim klawiszom

-Jedyny tak zaawansowany tryb gry bazujący nie tylko na zmianie akordów

-Pozwala na zaawansowaną grę współczesnej muzyki tanecznej bez konieczności posiadania ogromnej wiedzy

-Nowa funkcja dostępna tylko w najnowszych modelach.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 04.03.2024, 08:12, zakończenie: 03.04.2024, 09:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


mar1978

 697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • tel. 697-730-007