Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie

Oferta wygasła!

Cena: 340 000 zł / mieszkanie m3


Wyjątkowa Oferta – Mieszkanie na Sprzedaż w Sercu Sieradza!

Szukasz miejsca w centrum miasta? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m², zlokalizowane przy ulicy Jagiellońskiej 3, w samym sercu Sieradza.

Na czwartym piętrze znajdziesz swoje nowe, spokojne i jasne miejsce do życia. Do mieszkania przynależy również praktyczna piwnica – super miejsce na dodatkowe przechowywanie.

W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka z oddzielnym WC. Jest to idealne płótno do stworzenia własnego, wyjątkowego wnętrza.

A lokalizacja? Nic tylko pozazdrościć! Wszystko, co niezbędne – szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe – znajdziesz w promieniu kilku kroków.

Cena: 340 000 PLN

To nie jest zwykła oferta – to Twoja przepustka do życia w centrum miasta. Zainteresowany? Skontaktuj się, aby umówić się na pokaz mieszkania, które może stać się Twoim nowym domem.

 

Ważna notka: Mieszkanie będzie dostępne do przekazania w wyznaczonym przez nas terminie, gdyż również oczekujemy na nowe miejsce zamieszkania. Szczegóły zostaną omówione z zainteresowanym kupującym

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 04.03.2024, 04:30, zakończenie: 03.04.2024, 05:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


dariadbek

 505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 505975443