Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Cegła kamień murowy na ściany elewacje

Cena: 200 zł / m2

Zapraszamy do świata doskonałego kamienia naturalnego, gdzie natura spotyka się z innowacyjnością, a piękno ogrodu staje się rzeczywistością. Nasza kopalnia kamienia naturalnego oferuje najwyższej jakości surowce, które nadadzą Twojemu ogrodowi niepowtarzalny charakter. Jako producent kamienia do ogrodu dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne.

piaskowce.com/kamien-ogrodowy/piaskowiec-obtaczany-francuz.html

Odkryj nasz bogaty wybór kamieni, idealnych do aranżacji przestrzeni zielonych. Nasz płaski kamień ogrodowy pozwoli Ci stworzyć malownicze ścieżki i tarasy, natomiast kamień pakowany w palety po wadze jednej tony ułatwi Ci pracę i oszczędzi czas. Dzięki naszym rozwiązaniom średnia wydajność z jednej tony to imponujące 6-8 m2, gwarantując Ci efektywność i oszczędność.

Szukasz czegoś więcej niż tylko kamienia do ogrodu? Odkryj nasze bogate możliwości kamieni elewacyjnych i dekoracyjnych. Nasz kamień elewacyjny oraz płytki elewacyjne to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną nadać swojemu domowi wyjątkowy wygląd. Kamień ozdobny dostępny w naszej ofercie sprawi, że każda elewacja stanie się dziełem sztuki.

Nie zapominamy również o potrzebach technicznych. Nasz kamień hydrotechniczny oraz płyty fasadowe z żółtego piaskowca to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność i trwałość. Dzięki dostawie firmami kurierskimi lub transportem dedykowanym możesz być pewien, że zamówione produkty dotrą do Ciebie szybko i bezpiecznie.

Odkryj piękno kamienia w najróżniejszych postaciach i zastosowaniach. Czy to stara cegła rustykalna, czy płytki elewacyjne na ocieplone ściany - nasza oferta spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak kamień naturalny może odmienić Twoją przestrzeń.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 03.03.2024, 12:26, zakończenie: 22.06.2024, 22:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


tom77tp

 604 [pokaż]

Lokalizacja

  • inny powiat, w Polsce