Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Płyty na fasady elewacje szlifowane piaskowiec

Cena: 270 zł / m2

Odkryj niezrównane piękno kamienia naturalnego w naszej ofercie, gdzie jako producent wyrobów z kamienia naturalnego oferujemy bogactwo możliwości aranżacyjnych dla Twojego domu czy ogrodu. Dzięki naszej kopalni kamienia, możemy zapewnić najwyższą jakość surowca, niezależnie czy potrzebujesz kamienia hydrotechnicznego do budowy fundamentów czy kamienia murowego do stworzenia trwałych konstrukcji.

Nasze produkty obejmują różnorodne rodzaje kamienia, w tym polski piaskowiec i oryginalne stare cegły, które dodają charakteru każdemu projektowi. Posiadamy także szeroki wybór płytek elewacyjnych i dekoracyjnych, które nadadzą unikalny wygląd Twojemu domowi. Oferujemy także specjalistyczne płyty na fasady, idealne do modernizacji i odświeżenia elewacji budynków.

piaskowce.com/kamien-elewacyjny/plyty-szlifowane.html

Nie tylko dostarczamy materiały, ale także służymy fachowym doradztwem, pomagając dobrać odpowiednie rozwiązania, takie jak kamień ogrodowy czy płytki na ściany z ociepleniem, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale także są funkcjonalne i trwałe.

Dzięki naszym produktom, Twój dom stanie się oazą elegancji i solidności. Nie czekaj, wybierz kamień naturalny - symbol trwałości i piękna, który zachwyci Cię przez lata.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 03.03.2024, 12:18, zakończenie: 23.06.2024, 07:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


tom77tp

 604 [pokaż]

Lokalizacja

  • inny powiat, w Polsce