Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kamień elewacyjny dekoracyjny ozdobny

Cena: 100 zł / m2

Odkryj naturalny urok Twojego ogrodu dzięki naszemu wyjątkowemu asortymentowi kamienia. Jesteśmy wiodącym producentem kamienia do ogrodu, korzystając z surowców pochodzących bezpośrednio z naszej własnej kopalni kamienia naturalnego. Nasz kamień ogrodowy to nie tylko produkt, to prawdziwe dzieło sztuki natury, które wzbogaci każdą przestrzeń zieloną.

Dzięki naszej kopalni kamienia ogrodowego oferujemy różnorodność form, kolorów i tekstur, które pozwolą Ci stworzyć wymarzony ogród. Nasz płaski kamień ogrodowy oraz kamień pakowany w palety po wadze jednej tony są łatwe w użyciu i gwarantują spektakularne efekty. Średnia wydajność z jednej tony to 6-8 m2, co sprawia, że Twoje projekty nabierają rozmiarów.

Dla tych, którzy pragną unikalnego wyglądu elewacji, oferujemy kamień elewacyjny oraz płytki elewacyjne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nasz żółty kamień elewacyjny oraz płyty fasadowe z żółtego piaskowca dodadzą Twojemu domowi niepowtarzalnego charakteru.

www.piaskowce.com

Nie zapominamy także o detalach - nasz kamień dekoracyjny i ozdobny pozwoli Ci dodać wyjątkowego uroku każdemu zakątkowi ogrodu. Dzięki naszym produktom, takim jak stara cegła rustykalna czy kamień na ściany domu z ociepleniem , Twój dom nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Dostarczamy nasze produkty firmami kurierskimi lub transportem dedykowanym, zapewniając, że każda paczka dotrze do Ciebie bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Odkryj piękno natury w naszych produktach - wybierz kamień, wybierz jakość.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 03.03.2024, 11:51, zakończenie: 23.06.2024, 07:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!