Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyBliźniaki i szeregowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Połowa bliźniaka na sprzedaż

Oferta wygasła!

Cena: 249 000 zł / dom
do negocjacji

Mam dla was nieruchomość, o którą trudno w okolicy.
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, na działce stary młyn za płotem dostęp do zalewu Słok, zainteresowani?

Niewątpliwie sam młyn, który już wyłączony z użytkowania, po odrestaurowaniu, jest świetną wizją biznesu, na przykład jako restauracja. Ze względu na drogę wojewódzką oraz bliskość do samego zalewu, lokalizacja zapewni wielu klientów.
Cała działka ma powierzchnię 1575m2.
Dom do remontu, z lat 60-tych, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 80 m2(parter), oraz takiej samej powierzchni jako poddasze z wyjściem na balkon daje ogromny potencjał aranżacyjny. Dom korzysta z przydomowej oczyszczalni ścieków oraz ogrzewania z pieca na ekogroszek.
Zdjęcia pokazują niezagospodarowany teren przd domem, który może być dużym parkingiem dla gości, jeśli myślimy o inwestycji. Całość w planie zagospodarowania to tereny zabudowy mieszkaniowej oraz usługowej.

W bliskiej okolicy znajdziesz Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, Hotel Wodnik, korty tenisowe, i jeszcze kilka innych atrakcji a to wszystko zaledwie 13 minut od centrum Bełchatowa.
Długo można wymieniać zalety nieruchomości a przy okazji jego oryginalność i ogromny potencjał.
Umów się na oglądanie i sam się przekonaj.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 01.03.2024, 00:24, zakończenie: 15.03.2024, 00:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Domowizja

 791 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łękawa (gmina Bełchatów)

Informacje dodatkowe

  • Słok-Młyn 791411081