Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMebleSalon). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Narożnik FOX NAJTANIEJ + GRATIS OD KMPRO

Oferta wygasła!

Cena: 2 597 zł / sztukę

Narożnik FOX NAJTANIEJ 

SPRAWDZ RÓWIEŻ NASZE MATERACE W NAJNIŻSZEJ CENIE NA RYNKU SPRZEDAŻ - 60% , WSZYSTKIE MODELE NASZEJ FIRMY - 15% .JUZ W SOBOTE DOSTĘPNY NAROŻNIKI LOFT MINI Z FUNKCJA ELEKTRYCZNE SIEDZIKO + ELEKTRYCZNE ZAGLOWIE W CENIE PRODUKTU (promocja ograniczona) DUZY WYBÓR TKANIN ZDJECI NR 8 I NR 9 PRZEDSTAWIA NAROZNIK 

ZAPRASZAMY

WWW.KOWALCZYKMEBLEPRO.PL 

Mebel jest wyposażony w ruchome zagłówki, które podnoszą komfort wypoczynku. Szeroki bok mebla dodaje mu masywności, a jednocześnie podkreśla geometryczną linię narożnika. Dodatkowo może być wykorzystany jako podręczna półka, na której z powodzeniem można odłożyć czytaną książkę lub postawić na chwilę filiżankę. Narożnik wyposażony jest w funkcję spania i pojemniki na pościel. Nasze meble cechuje wzorowe wykonanie, nowoczesny wygląd, wolnostojąca bryła. Konstrukcja narożnika zbudowana jest z litego drewna oraz płyty meblowej, dzięki czemu jego szkielet jest bardzo wytrzymały. Za wygodę siedzenia i spania odpowiedzialne jest wyposażenie siedzeń i oparć w sprężyny faliste i elastyczne pasy tapicerskie, które pokryte są grubymi warstwami pianki wysoko - elastycznej.

Funkcja spania

Zastosowany mechanizm pozwala na proste
i intuicyjne rozkładanie materaca po czym uzyskujemy równą i wygodną powierzchnie do spania.
 

Pojemnik na pościel

Ważną cechą tego produktu są pojemniki na pościel, które są bardzo pojemne a ich otwieranie ułatwiają zamontowane w nich mechanizmy sprężynowe.

Regulowane zagłówki

7 stopniowa regulacja zagłówków pozwoli dobrać Ci wygodną pozycje siedzenia i będzie stanowić podparcie dla Twojej szyi.

Wymiary:
 

Szerokość całkowita256 cm

Długość ramienia 140 cm

Wysokość mebla z zagłówkiem złożonym/rozłożonym87/108

Wysokość siedziska47 cm

Wysokość boku 60 cm

Głębokość siedziska do oparcia50 cm

Powierzchnia spania140x200

Głębokość pojemnika na pościel 24 cm

Wysokość nóżek 4,5 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 2%

UWAGA!

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i zapewnienie oryginalnych produktów na rynku, mebel jak i rozwiązania modułowe kolekcji zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego celem otrzymania świadectwa rejestracji wzoru przemysłowemu UE.

Mebel standardowo wykonujemy w całości z tkaniny SW 00 (Grupa 1) o wymiarach przedstawionych w niniejszej ofercie, wybierając każdą inną tkaninę i kolor lub zmieniając wymiar mebla realizujemy dla Ciebie zamówienie indywidualne.


OPCJE DODATKOWE

Grupa tkanin (proszę zaznaczyć w opcji)

 • Grupa IGrupa IIGrupa IIIGrupa IVGrupa VGrupa VI

Strona mebla (proszę wybrać w opcji)
 

Rodzaj nóżek (proszę wybrać w opcji)

 • Metalowe - chromMetalowe - czarny

W niektórych regionach istnieje możliwość montażu mebli u klienta.
Koszt montażu  proszę ustalać osobiście z montażystą zewnętrznym - proszę kliknąć TUTAJ

ZAPRASZAMY kowalczykmeblepro.pl/naroznik-z-regulowanymi-zaglowkami-i-funkcja-spania-fox-p-547.html

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 28.02.2024, 22:38, zakończenie: 16.04.2024, 06:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


KMPRO

 726 [pokaż]

Lokalizacja

 • Bełchatów (cały powiat)
 • Łask (cały powiat)
 • Ostrzeszów (cały powiat)
 • Pabianice (cały powiat)
 • Poddębice (cały powiat)
 • Pajęczno (cały powiat)
 • Sieradz (cały powiat)
 • Wieluń (cały powiat)
 • Zduńska Wola (cały powiat)

Informacje dodatkowe

 • 726439263