Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

86 m2 do wynajęcia lokal na parterze

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Cena: 2 573 zł / miesiąc

DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY O POW. 86 m2

POŁOŻONY NA PARTERZE  W BUDYNKU MIESZKALNO – UŻYTKOWYM

PRZY UL. CHODKIEWICZA  I ZAGŁOBY W SIERADZU.

Lokal składa się z sali głównej, niewielkiej części socjalnej i WC. Na parterze budynku dodatkowo drugi lokal użytkowy.

Istnieje możliwość poszerzenia powierzchni wynajmowanej o sąsiedni lokal o pow. 58 m2 i uzyskujemy wówczas 144 m2 powierzchni.

Możliwość zaaranżowania przestrzeni lokalu pod potrzeby najemcy.

Stan lokalu deweloperski – nowe instalacje C.O  z ogrzewaniem podłogowym), elektryczna, wodno – kanalizacyjna. Budynek ocieplony i ogrzewany gazem ziemnym.

Okna PCV trzyszybowe z systemem KBE (z zewnątrz w kolorze ciemny brąz, wewnątrz-białe).

Budynek położony przy zmodernizowanej ulicy asfaltowej, zagospodarowanego chodnika dla pieszych po obydwóch stronach oraz oświetlenia.

Wejście do lokalu od ulicy.

Dla najemcy i ich klientów ważną informacją będzie dostępność prywatnych miejsc  parkingowych położonych bezpośrednio obok budynku oraz dużo możliwości zewnętrznego oznaczenia prowadzonej działalności.

Usytuowanie budynku na osiedlu Hetmańskie w Sieradzu w sąsiedztwie dużego skupiska zabudowy jednorodzinnej to coś na co warto zwrócić uwagę przyszłemu najemcy.

Dobra dostępność komunikacji miejskiej.

Osiedle położone jest przy węźle Sieradz Zachód, prowadzący do drogi ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia.

Lokal nadaje się do prowadzenia  praktycznie każdej działalności usługowo- biurowej.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 19.02.2024, 05:36, zakończenie: 29.05.2024 11:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


robertsieradz

 503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)