Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DZIAŁKA BĘDKÓW Z WZ I PROJEKTEM

Oferta wygasła!

Cena: 85 000 zł / działkę budowlaną
do negocjacji

Działka położona w miejscowości Będków gm. Burzenin. Działka posiada powierzchnię 1439 m2, jest w całości ogrodzona. Działka usytuowana przy drodze gruntowej która obecnie jest w remoncie i zostanie położony asfalt. Działka ma wydane Warunki Zabudowy na dom mieszkalny wg. projektu TERRIER 2 bez garażu (istnieje możliwość adaptacji projektu). Na działce jest nowe przyłącze wody, niebawem będzie podłączony prąd.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.02.2024, 22:17, zakończenie: 11.04.2024, 13:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


TGN_DAWID_GORSKI

 510 [pokaż]

Lokalizacja

  • Będków (gmina Burzenin)