Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródNarzędzia ogrodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Glebogryzarka - agregat uprawowy SB 165

Cena: 8 000 zł / sztukę

Mam do sprzedania glebogryzarkę agregat uprawowy SB 165 firmy Traktomix.

Agregat uprawowy model SB łączy w sobie wszystkie elementy pozwalające na przygotowanie gleby pod wysiew. Jest połączeniem bardzo aktywnej glebogryzarki z separatorem kamieni i wałem siatkowym całkowicie wyrównującym powierzchnię uprawy.

Zasada działania:

Glebogryzarka, która napędzana jest wałkiem odbioru mocy z traktora bardzo dokładnie przerabia ziemię. Zaraz za glebogryzarką znajdują się pręty separujące kamienie. Glebogryzarka kręci się w odwrotnym kierunku do jazdy traktora i w ten sposób wrzuca kamienie na górną część prętów, po których zsuwają się na dno uprawy. Ostatnim elementem agregatu jest wał siatkowy który całkowicie wyrównuje powierzchnię uprawy. W ten sposób uprawa jest bardzo dobrze spulchniona, a na powierzchni równa i oczyszczona z kamieni.

Dane techniczne:

szerokość robocza - 165 cm,
szerokość całkowita - 175 cm,
waga - 338 kg,
zalecana moc ciągnika - 28 KM,
obroty wałka WOM - 540 (obr./min),
liczba noży - 32,
rodzaj przekładni -  standardowa.

Zapraszam serdecznie !

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 31.01.2024, 17:02, zakończenie: 22.05.2024, 18:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Gaba2403

 503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Dziebędów (gmina Wróblew)