Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputerySmartwatche). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Huawei Honor Band 5 - SmartBand

Cena: 40 zł / komplet

Witam.

Posiadam na sprzedaż w pełni sprawną inteligentną opaskę na rękę - SmartBand marki Huawei/Honor Band 5. W zestawie z ładowarką magnetyczną, kablem do ładowania, instrukcją obsługi i oryginalnym pudełkiem.

Kupiona w sklepie Rtv Euro Agd - już po okresie gwarancji. Użytkowana przez rok czasu, drugi rok leżała nieużywana.

Bateria w stanie dobrym, ładowałem ją co 7-10 dni.

Od nowości była naklejona folia ochronna! Brak rys i odprysków na froncie ekranu! - na dolnym brzegu ekranu są mikro ślady od kleju folii.
Na zdjęciach widać ekran z folią i ekran już po zdjęciu folii.
 

Jedyny mankament to otarcia na pasku oraz luźna końcówka paska, gdyż trzymadełko się urwało - co widać na ostatnim zdjęciu.
W internecie są dostępne nowe paski w cenach 8-15zł.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 26.12.2023 09:19
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 11.11.2023, 13:25, zakończenie: 27.03.2024, 09:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Q77Q

 506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)