Pracownik produkcji – przygotowywanie faszerowa

Lokalizacja

  • za granicą

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca sezonowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji – przygotowywanie faszerowanych przekąsek (jajka, papryczki, oliwki itp.)

Oferta nr 82/3

Miejsce pracy: Holandia - Milingen aan de Rijn
Stawka: 12,47€ brutto/godz.

Start pracy 20 listopada 2023

Opis stanowiska:

  • Praca produkcyjna w firmie produkującej jajka faszerowane, papryczki nadziewane serem feta, oliwki, pomidorki, pesto
  • Praca przy maszynach (obsługa np. maszyny nadziewającej papryczki serkiem feta)
  • Obsługa linii produkcyjnych
  • Pakowanie produktów
  • Drobne czynności konserwacyjne maszyn
  • Dbanie o czystość maszyn
  • Praca od poniedziałku do piątku

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
  • Wypłata wpływająca  na konto po 1 tyg. pracy
  • Zakwaterowanie płatne 105€/tydz. w pokoju 2-osobowym i 126€ w pokoju 1 os.
  • Dojazd do pracy autami służbowymi- 6€/dzien
  • Ubezpieczenie płatne 34€ brutto/tydzień
  • Ubrania robocze daje pracodawca
  • Praca na 2 zmiany(1 tydzie zmiana od 6-14.30/2 tydzien od 14.30 do 23.30)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane
  • Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego dodatkowy atut
  • Mile widziane prawo jazdy - dodatek dla kierowców samochodów służbowych
  • Dyspozycyjność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Formularza rekrutacyjnego oraz CV lub kontakt pod numer tel. +48 660 501 166

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu głównego zdjęcia.

Lokalizacja

Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 08.11.2023, 17:48
Zakończenie: 29.05.2024, 07:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Sprzedaż