Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM4 (3 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie 58m2 Super lokaliz. - OKAZJA CENOWA!

Oferta wygasła!

Cena: 299 000 zł / mieszkanie m4

Okazja cenowa!

Sprzedam mieszkanie 58m2 w Sieradzu przy ul. Łokietka 23 -  najlepsza lokalizacja!!! 3 pokoje, kuchnia, duży balkon, łazienka, WC osobno, piwnica. Mieszkanie jest dwustronne. Mieści się na ostatnim 4 piętrze  - dlatego tak niska cena, a poza tym nie ma sąsiadów nad głową, co jest bardzo komfortowym  argumentem przemawiającym za kupnem tego mieszkania. W klatce wszyscy sąsiedzi mili i spokojni. Parking znajduje się pod blokiem. Jest to 4 piętro, ale za to miejscówka super!: w pobliżu szkoły, kościół, POLO, :LIDL, Biedronka, Dworzec PKS, PKP, Galeria Dekada, Galeria Sieradzka, Bartek, Przychodnia Eskulap, Primamed,  Zielony Ryneczek, sklepy  itd... - wszędzie blisko - świetna lokalizacja.

Okazja cenowa!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 15.09.2023, 20:49, zakończenie: 14.05.2024, 12:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


vitovit70

 539 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)