Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem powierzchni biurowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sieradz, centrum, parter 13,5m2 pod dowolny cel

Cena: 555 zł / miesiąc

Biurowo-usługowy 13,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta na parterze. Do lokalu przypisane jest własne miejsce parkingow z dostępem 24h/7, ul. Warcka w Sieradzu. 


W cenie najmu: lokal, parking z monitoringiem, klimatyzacja, ogrzewanie, dostęp do internetu 100MB, dostęp do toalety z WC, woda, ścieki, śmieci. 

Tern jest monitorowany, lokal z klimatyzacją ma duże okno z widokiem na parking, prąd według wskazań podlicznika, możliwość umieszczenia reklamy na ogrodzeniu okalającym posesję lub budynku. 
Lokal dostępny, nie umeblowany. Wynajem bezpośrednio od właściciela - bez prowizji.

 

Piętrowy budynek z licznymi lokalami o zróżnicowanej powierzchni.

Na terenie budynku znajdują się: Serwis Laptopów i Drukarek, Kosmetyczka, Nauka Jazdy, Lokale mieszkalne
Możliwy wynajem pod handel, usługi, biura, gastronomię, itp.

Ewentualne koszty adaptacji i remontu można rozliczyć w czynszu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 22.11.2023 23:39
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 10.09.2023, 01:40, zakończenie: 02.07.2024, 22:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


biurotech

 503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)