Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródNarzędzia ogrodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

elektryczna kosiarka Sabo- turbo 1100Wat

Cena: 210 zł / sztukę
do negocjacji

Solidna ,używana kosiarka elektryczna produkcji niemieckiej SABO Turbo 1100Wat. jest dziś przedmiotem sprzedaży. Technicznie sprawna i gotowa do pracy od zaraz.Wygląd i szczegóły jej budowy prezentują załączone zdjęcia. wszystko sprawne , nóż naostrzony. Nieduży kosz pomieści jednak sporo trawy dokładnie wypełniając jego wnętrze. Plusem jest turbo, które pozwala na dokładne zbieranie trawy po jej skoszeniu. Szerokość koszenia to 32cm, niby nieduża ale wygląd trawnika po koszeniu jest rewelacyjna. Zapraszam do próby koszenia na moim trawniku i zakupu bo naprawde warto.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 25.04.2024 09:32
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 07.08.2023, 19:01, zakończenie: 28.05.2024, 12:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)