Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMotocykle i skuterySkutery). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Honda Bali 50 Transport

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 1 850 zł / skuter

Do sprzedania Honda Bali 50 z 1997r. Skuter świeżo sprowadzony z Niemiec. Posiada dokumenty do rejestracji. Skuter w pełni sprawny. Silnik pracuje bardzo ładnie. Odpala z rozrusznika i startera. Założony nowy akumulator. Na skuter wystawiam fakturę. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej. Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. W ofercie posiadam inne skutery. Możliwość dowozu do klienta. Na więcej pytań chętnie odpowiem pod numerem telefonu 667-702-600.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 26.04.2023, 19:38, zakończenie: 14.07.2023 08:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


borys_cup

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)