Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaOdzież sportowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rękawice sportowe gimnastyczne Pro Fitness Unis

Cena: 19 zł / sztukę

Przedmiotem oferty są wielofunkcyjne rękawice treningowe do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wykonane są z lekkiej, oddychającej tkaniny z mikrofibry, dzięki czemu idealnie dopasowują się do dłoni.

Wewnętrzna chwytna część rękawic wykonana jest z antypoślizgowego materiału i posiada wewnątrz amortyzujące wkładki. Sprawia, że trening fitness lub jazda na rowerze są czystą przyjemnością.

Rękawice wykonane są z oddychającej tkaniny o strukturze plastra miodu, miękka i elastyczna tkanina zapewnia łatwe dopasowanie się do dłoni.


Specyfikacja:

- Materiał: włókno superfine, nylon

- Kolor: czarny + niebieskie wstawki lub czerwone wstawki

- Rozmiar: L, obwód dłoni: 21-24cm

- Rozmiar: M, obwód dłoni: 19-22cm 

- Szerokość rękawicy mierzona na płasko: 11,5 cm

- Płeć: dla wszystkich 57 płci

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 03.04.2023, 01:29, zakończenie: 22.03.2024, 16:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Janek_M

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)