Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaSprzęt specjalistyczny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wózek toaletowy

Oferta wygasła.Cena: 220 zł / sztukę
do negocjacji

Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Uchylne podłokietniki są znacznym ułatwieniem dla osób o znacznie obniżonej sprawności ruchowej. Pomagają one przy wsiadaniu i zsiadaniu. Wyposażony w miękkie siedzisko, tapicerowane nieprzemakalnym i łatwym w czyszczeniu materiałem. Posiada cztery obrotowe koła, z hamulcami, uchylne podnóżki. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać np. na sedes, prysznic itp. Łatwy w transporcie dzięki składanej ramie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 28.02.2023, 15:27, zakończenie: 21.03.2023, 15:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


stanbudz

  505 [pokaż]

Lokalizacja

  • inny powiat, w Polsce

Informacje dodatkowe

  • Jesli nie odbieram, prosze o SMS oddzwonię