Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

WAPNO NAWOZOWE WĘGLANOWE KOPALNIA MORAWICA

Cena: 50 zł / Tonę
do negocjacji

Wapno nawozowe Morawica to wapno w formie węglanowej bez magnezu o zawartości tlenku wapnia CaO 50-55%  i uziarnieniu od 0-2mm z przewagą frakcji drobnej od 0-1mm ok.70 %.Wapno Morawica odmiany 04 jest bezpiecznym, naturalnym produktem powstałym w wyniku zmielenia skały wapiennej z okresu Jurajskiego o wyjatkowo wysokiej reaktywności.Wapno Morawica o  bardzo drobnym rozdrobnieniu wpływa korzystnie na szybkość rozkładu wapna  w glebie.Sprawdzi sie na wszystkich rodzajach gleb.Posiada ono świadectwo kwalifikacji IUNG w Puławach zezwalające na zastosowanie go w rolnictwie ekologicznym. Głównym jego składnikiem jest węglan wapnia CaCO3 min.90%. Wapno Morawica posiada korzystne właściwości rolnicze,odkwasza glebę, poprawia skład chemiczny i strukturę gleby, wzrost odporności roślin oraz zwiększenie plonów nawet o około 25%.

Wszystkie nawozy które posiadam w sprzedaży posiadają ATEST oraz spełniają warunki"Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie"

Do ceny należy doliczyć podatek 8% Vat plus koszt transportu. Posiadam własny transport samowyładowczy. Dowozimy na terenie całego kraju pod wskazany adres. Cena wyliczana jest indywidualnie i jest zależna od miejsca dostawy. Wystawiam fakturę VAT.Wiecej informacji pod numerem telefonu 603 404 131

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 08.06.2023 15:01
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 20.02.2023, 23:48, zakończenie: 06.10.2023, 02:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Mario1911

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska