Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Odzież, Obuwie i DodatkiOdzież damskaOdzież wierzchnia (kurtki, płaszcze)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kożuch damski z naturalnej skóry

Cena: 900 zł / sztukę

Sprzedam bardzo ładny w idealnym stanie kożuch damski z naturalnej owczej skóry ( w typie kożucha góralskiego ). Wymiary kożucha : wymiar w ramionach około 46 cm , wymiar w pasie około 42 cm , długość rękawa na. zewnątrz około 63 cm , długość całego kożucha około 118 cm. Naprawdę polecam , KOŻUCH W STANIE IDEALNYM , NIE ZNISZCZONY. Proszę obejrzeć pozostałe moje ogłoszenia , które są ciekawe, a ceny minimalne za tak zwane grosze.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 05.02.2023, 11:56, zakończenie: 17.06.2023, 08:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


tom_1

  886 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)