Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryKomputery stacjonarnePodzespoły komputerowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7X Evo TG ARGB

Cena: 433,34 zł / za obudowę bez wentylatorów
do negocjacji

Witam, mam do sprzedania obudowę znanej Polskiej firmy Silentium PC model Armis AR7X Evo TG ARGB fabrycznie 4 wentylatory Stella HPA RGB tak zwana tęcza obudowa w stanie bardzo dobrym nowy panel w pudełku wszystko, co daje producent dodatkowo daję paski led Silentium PC Aurora ARGB, które są przyklejone do obudowy lub zamienię na inną obudowę wyłącznie w kolorze białym i żeby miała możliwość montażu karty wertykalnie, czyli pionowo proszę pisać pozdrawiam i zapraszam również na inne moje aukcje.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 17.02.2023 12:58
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 24.01.2023, 22:46, zakończenie: 16.10.2023, 18:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sebastian2005

  608 [pokaż]

Lokalizacja

  • Inczew (gmina Wróblew)