Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem magazynów). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

WARSZTAT LUB MAGAZYN WŁASNA ADAPTACJA

Oferta wycofana (nieaktualna)!

WYNAJMĘ

Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 156 m2 , długść 22 m , szerokość 7 m , wysokość 5 m ,ściany murowane, otynkowany i pokryty farbą strukturalną , dach jednospadowy pokryty blachą trapezową ,okna drewniane, ,budynek ma drewniane wrota , jest przelotowy, posiada też kanał naprawczy, podłączony do sieci elektrycznej doskonale nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej warsztat lub magazyn.Obiekt znajduje się na ogrodzonym terenie, możliwość wytyczenia miejsc parkingowych.

Kontakt tylko telefoniczny 577111677, ZAPRASZAM

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.01.2023, 22:45, zakończenie: 02.03.2024 17:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


firmahandlow

 577 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)