Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię do pracy w dziale księgowości

Oferta wygasła!

Wynagrodzenie (netto): 5 000 zł / miesiąc

Agro-Jumal Sp. z o.o. zatrudni osobę do księgowości:

KSIĘGOWY/A - asystent/asystentka głównej księgowej

Miejsce pracy : Sieradz

Główne zadania:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno - rachunkowym,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • weryfikacja rejestrów VAT,
  • aktywny udział w procesie przygotowania sprawozdawczości oraz zamykania okresów w księgach rachunkowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lat,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość przepisów podatkowych, w szczególności PIT i VAT,
  • znajomość zagadnień dotyczących środków trwałych,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • bardzo dobra organizacji pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • rzetelność i sumienność

 Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • gwarantujemy wynagraodzenie minimalne 5000zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: prezes@agrojumal.com.pl więcej informacji pod numerem tel: 601 869 352

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agro Jumal Sp. z o.o. 98-200 Sieradz ul. Wojska Polskiego 23, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Jumal

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)