Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaHandel, sprzedaż i obsługa klienta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Oferta wygasła!

Drukarnia Gal-Druk poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeźnio

Zakres obowiązków:

  • bezp. kontakt z klientem zagranicznym
  • przyjmowanie zamówień
  • wprowadzanie technologii do systemu produkcyjnego
  • obługa zamówień
  • nadzór nad realizacją zamówień i organizacja dostaw
  • przygotowanie i wysyłka sampli preprodukcyjnych i postprodukcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • język angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiącym swobodną komunikację
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenie oraz rozwój zawodowy
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnej branży i nowych technologiach
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie: podstawa + system premiowy

CV prosimy przesyłać na adres: praca@gal-druk.pl

tasam

Lokalizacja

  • Brzeźnio (gmina Brzeźnio)