Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię Kierowcę C+E z HDS / CODZIENNIE W DOM

Dynamicznie rozwijająca się firma P.P.H.U. Grzegorz Jakóbczak zatrudni Kierowcę samochodu ciężarowego z HDS w transporcie krajowym do przewozu biomasy m.in. zrębki, kory, zrzyn i trocin.

Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do obsługi HDS, posiadanie ważnych badań psychologicznych i lekarskich, kurs na przewóz rzeczy, aktualna karta kierowcy, odpowiedzialność i dbałość o powierzony sprzęt, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy: umowę o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, czas pracy zgodny z normami i obowiązującymi przepisami, codzienny powrót do domu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy firmy pphu-jakobczak@wp.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 664419185 . Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 29.05.2023 09:18
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 15.11.2022, 13:04, zakończenie: 05.10.2023, 12:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jakobczak

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Górka Klonowska (gmina Klonowa)