Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Smartwatch Huawei Watch 3 Pro - TYTAN - eSim

Oferta wygasła.

Cena: 970 zł / sztukę

WITAMY SERDECZNIE.

Do sprzedania oferujemy ZADBANY smartwatch Huawei Watch 3 Pro w kolorze tytanowym z czarnym, silikonowym paskiem (oryginalnym od kompletu).


Zegarek zadbany, z delikatnymi śladami normlanego użytkowania na kopercie - delikatne zarysowanie na godzinie 12tej. Szkiełko bardzo zadbane - po dokładnym przyjrzeniu znaleźliśmy jedną ryskę w okolicy godziny 2giej. Mając zegarek na ręce ślady użytkowania nie rzucają się w oczy. Staraliśmy się pokazać je na zdjęciach.

POLECAMY TEN MODEL ZE WZGLĘDU NA PREZENCJĘ, MOŻLIWOŚCI W STOSUNKU DO CENY (dużo szersze niż w przypadku pozostałych modeli Huawei) ORAZ DŁUGI CZAS PRACY NA BATERII (choć krótszy w stosunku do modeli GT2 / GT3 / GT2 Pro / GT3 Pro).

ZEGAREK POCHODZI Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI. Sprzedajemy w komplecie z oryginalną ładowarką (bez kostki do gniazdka - tak jak fabrycznie), papierkami i pudełkiem.

WG. NR SERYJNEGO ZEGAREK NA GWARANCJI PRODUCENTA DO 27 MAJA 2024 ROKU. NIESTETY NIE POSIADAMY PIERWOTNEGO DOWODU ZAKUPU - WG. INFOLINII HUAWEI NIE JEST WYMAGANY.

UDZIELAMY 14 DNI GWARANCJI ROZRUCHOWEJ.

WYSTAWIAMY P A R A G O N LUB F A K T U R Ę V A T M A R Ż A .

 

KONTAKT: 514 389 339

W OFERCIE POSIADAMY INNE SMARTWATCH'E. ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE OGŁOSZENIA.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Rozpoczęcie: 11.11.2022, 21:30, zakończenie: 11.12.2022, 21:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


SafeUTech

 514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)
  • Łask (cały powiat)
  • Sieradz (cały powiat)
  • Zduńska Wola (cały powiat)