Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię Zaopatrzeniowca!

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Firma zatrudni osobę na stanowisko:
Zaopatrzeniowiec // Kierowca

Zakres Obowiązków:
1. Kompleksowe prace związane z realizacją bieżących zleceń pracodawcy
2. Dbałość o prawidłowy stan techniczny powierzonego pojazdu
3. Kontrola nad każdorazowym przygotowaniem pojazdu poprzez sprawdzenie stanu pojazdu oraz stanu ładunku
4. Realizacja lokalnych usług transportowych
5. Dostawy towarów

Wymagania:
1. Wykształcenie min. zawodowe
2. Prawo jazdy kat. B i C - wymagane
3. Znajomość obsługi programów komputerowych
4. Skuteczne organizowanie oraz planowanie własnej pracy
5. Sprawność manualna, spostrzegawczość
6. Komunikatywność oraz gotowość do pracy w zespole
7. Samodzielność, sumienność, zaangażowanie
8. Wysoka kultura osobista

Zatrudnionym osobom oferujemy:
1. Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
2. Bezpieczne warunki pracy
3. Wsparcie merytoryczne
4. Umowę o pracę (składki ZUS i płatne urlopy)
5. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, zależne od osiąganych wyników
6. Dobrą atmosferę: zależy nam na tym, aby pracownicy w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy
7. Wolne weekendy – praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00-15:00

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą na adres: rekrutacja@martel-pphu.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PPHU Martel
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie,
aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Rozpoczęcie: 04.10.2022, 14:55, zakończenie: 03.11.2022 10:32

Martel10

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)