Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajmę działka z budynkuem

Oferta wygasła!

Cena: 2 000 zł / miesiąc
do negocjacji

Do wynajęcia posiadam działkę o wielkości Ok 4ar z budynkiem o wielkości 80m2. W budynku znajdują się 3 pomieszczenia ( biuro + 2 pomieszczenia warsztatowe)+ toaleta . Budynek przystosowany pod działalność gospodarczą.  Na działce możliwość ustawienia kilku samochodów, ogrodzona .  Działka miesci się w Sieradxu przy ulicy Dzialkowej. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 253 560.  

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 15.09.2022, 06:00, zakończenie: 15.06.2024, 10:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Sylwia_Augustyniak

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)