Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik produkcji myjni bezdotykowych

Oferta wygasła!

Zatrudnimy pracownika  fizycznego produkcji w firmie produkującej myjnie bezdotykowe

miejsce pracy: Sieradz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • składanie i montaż urządzeń na potrzeby produkcji myjni
  • obsługa urządzeń mechanicznych i narzędzi (szlifierka kątowa, nitownica pneumatyczna, lutownica)

WYMAGANIA:·

  •  doświadczenie w pracy na produkcji
  •  dokładność i rzetelność
  •  umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana podstawowa znajomość z zakresu elektryki i hydrauliki

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Aplikacje prosimy przesyłać drogą mailową na adres: biuro@ideatechnik.pl

Po zapoznaniu się z CV skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Czym się zajmujemy?

Idea Technik Spółka z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie
w branży myjni samochodowych, elektroniki i automatyki. Naszym celem od samego początku działalności stało się wprowadzenie na rynek wysokiej jakości urządzeń, powstałych z pasji tworzenia skutecznych rozwiązań. Produkowana przez nas technika myjąca opiera się w przeważającej mierze na zaprojektowanych i wytworzonych przez nas podzespołach, co pozwala nam uniezależnić się w znacznym stopniu od dostawców zewnętrznych. Każdego dnia szukamy nowych sposobów na udoskonalenie naszej oferty.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do składania swojego CV na nasz adres e-mail: biuro@ideatechnik.pl

Ideatechnik99

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)