Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaRowery i akcesoriaMiejskie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rower seniora - niemiecka damka - koła 26 cali

Cena: 210 zł / rower

Sprzedam niemieckiej firmy rower damski o kołach 26 cali. Przeszedł on zabiegi renowacyjne / malowanie, wymiana zużytych części takich jak łańcuch, tylna zębatka/. Polecam starszym osobom, które preferują powolną i spokojną jazdę np. na zakupy czy za miasto.Rower bardzo lekko "chodzi" bo ma wiekszą tylną zębatkę co nie wymaga zwiększonego wysiłku podczas jazdy. Oba hamulce ręczny i nożny są sprawne. Ogólnie rower ten jest dla osób o  drobniejszej budowie ciała.  Zapraszam więc do obejrzenia ,próbnej jazdy i zakupu bo warto.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 25.11.2022 17:33
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 10.09.2022, 10:11, zakończenie: 06.04.2023, 09:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotografik47

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)