Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem magazynów). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

obiekt produkcyjno - magazynowy / DOMANIEW

Cena: 25 000 zł / miesiąc

Obiekt Produkcyjno- Magazynowo- Składowy z częścią biurową.

 Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia obiekt komercyjny, wielofunkcyjny, częściowo zabudowany.
Powierzchnia około 4000 m2 całkowicie ogrodzona z dwoma bramami przesuwnymi na pilota, zlokalizowana na terenach o charakterze produkcyjno- usługowym w Domaniewie gm. Błaszki wśród działek niezabudowanych.

Nieruchomość znajduje się w strefie przemysłowej, lokalizacja pomiędzy Sieradzem a Kaliszem jest korzystna pod względem bliskości ośrodka zaopatrzenia i zbytu a także z uwagi na dostępność komunikacyjną. Nieruchomość położona przy drodze krajowej z dojazdem drogą  asfaltową, plac wyłożony płytami betonowymi. Nieruchomość znana i dobrze widoczna z ulicy, bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny niezabudowane oraz zabudowa o charakterze komercyjnym. Nieruchomość posiada wysokie możliwości inwestycyjne oraz adaptacyjne.
Układ pomieszczeń biurowych i technicznych spełnia wysokie wymagania organizacji logistyki dostaw i produkcji oraz magazynowania.


Na działkach posadowione są następujące budynki:

BUDYNEK BIUROWY- czterokondygnacyjny, niepodpiwniczony wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły silikatowej oraz cegły kratówki z termoizolacją z wełny mineralnej, ze stropodachem, stolarka okienna oraz drzwiowa PCV, wyposażony w  instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, telefoniczną, komputerową, odgromową z C.O tradycyjnym.
Powierzchnia użytkowa budynku to 371,07 m2
Wnętrze wykonane w dobrym standardzie, na ścianach tynki cementowo-wapienne, na podłogach kafle, panele, wykładzina dywanowa w stanie dobrym pozwalającym na dalsze korzystanie.
Budynek po remoncie  w 2011r.

  • Parter: -holl, 2pomieszczenia biurowe, natrysk, szatnia, wc.
  • Piętro I- holl, sekretariat, biuro, wc.
  • Piętro II- holl, sala konferencyjna, archiwum, kuchnia,wc.
  • PIętro III- holl, korytarz, 2 pomieszczenia biurowe, wc


BUDYNEK ADMINISTRACYJNO- MAGAZYNOWY- stanowiący przedłużenie opisanego wyżej budynku biurowego  o powierzchni użytkowej:

  • część biurowa - 105,8 mkw
  • część magazynowa- 421,8 mkw

Budynek jest niepodpiwniczony i składa się z jednokondygnacyjnej części biurowej oraz dwukondygnacyjnej części magazynowej. Wybudowany w technologii tradycyjnej z bloków wapienno-piaskowych na zaprawie cementowo- wapiennej, dach pokryty blachą, stolarka okienna i drzwiowa w większości PCV, bramy stalowe pełne, posadzki cementowe a w części biurowej wyłożone kaflami ceramicznymi oraz panelami, instalacja elektryczna, CO, wodno-kanalizacyjna, telefoniczna, odgromowa.
Budynek po remoncie w 2011r


TACA DO ROZŁADUNKU CYSTERN- stanowiąca przedłużenie budynku biurowo- magazynowego o powierzchni 76 mkw . Podjazd do urządzeń utwardzony, przygotowany pod cysterny wykonany na pozwolenie oraz oddany do użytku.

BUDYNEK ADMINISTRACYJNO- MAGAZYNOWY-  zlokalizowany równolegle do budynku magazynowego, składa się z dwukondygnacyjnej części administracyjnej oraz jednokondygnacyjnej części magazynowej o powierzchniach użytkowych:
- część administracyjna - 337,1 mkw
- część magazynowa- 985,6 mkw
 Część administracyjna jest murowana, część magazynowa wykonana z elementów prefabrykowanych. dach wykonany z płyt korytkowych z pokryciem z blachy, stolarka okienna częściowo drewniana oraz stalowa. Stolarka drzwiowa PCV, Wzdłuż części magazynowej z jednej strony znajduje się rampa samochodowa, z drugiej strony rampa kolejowa. Instalacja elektryczna, CO, wodno-kanalizacyjna, telefoniczna, odgromowa.
Budynek po remoncie w 2011r


Budynki w stanie ogólnym dobrym, przystosowane do dalszej eksploatacji i użytku z możliwością przearanżowania obiektu na inne cele np. skład opału, skład budowlany, hurtownia, skład stali jak również szeroko rozumianą działalność produkcyjną. CZYNSZ: 30 000 zł netto + opłaty za infrastrukturę techniczną. 

KAUCJA: jednomiesięczna

TERMIN WYDANIA: wolne od zaraz


KATARZYNA KOLANEK
WWW.SIERADZKIE-NIERUCHOMOSCI.PL
Fb: www.facebook.com/SieradzkieBiuro
TEL.:  535 007 174

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 08.03.2023 11:03
Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 29.08.2022, 11:07, zakończenie: 21.08.2024, 10:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Sieradzkie_Biuro

 535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Domaniew (gmina Błaszki)