Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaKawalerki i M2 (pokój + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kawalerka idealna dla singla lub pary

Cena: 259 000 zł / mieszkanie
do negocjacji

Z balkonem w bloku z cegły 28,5 m2 na 4 piętrze. Mieszkanie środkowe spółdzielcze własnościowe z KW na ulicy Broniewskiego obok parku w centrum Sieradza. Pod blokiem są dwa duże parkingi. Mieszkanie jest rok po generalnym remoncie - wymieniona elektryka, instalacja wodna, gładzie okna plastykowe od wschodu. W pełni wyposażona gotowa do zamieszkania . W pobliżu znajduje się : Galeria Sieradzka, Szkoła, Przedszkole, Park, Apteka, Duży plac zabaw, Przychodnia, Kościół, Sklepy np. Żabka, ABC, Lodziarnia Mama Mia, Mc Donald.  Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 26.09.2022 16:33
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 24.08.2022, 21:47, zakończenie: 26.10.2022, 16:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


guli

  530 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)