Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajem głośnika JBL Partybox 710 na imprezę

Oferta wygasła!

Cena: 190 zł / dzień

Wynajem głośnika JBL Partybox 710. 800W 

* urodziny, 18-tki, rocznicę i inne okoliczności

  • Wczuj się w rytm muzyki dzięki wyjątkowemu brzmieniu JBL Original Pro o mocy 800 W. Dwa głośniki wysokotonowe 2,75” i niskotonowe 8” w połączeniu z dostrojonym portem bass reflex zapewniają perfekcyjnie szczegółowe brzmienie o takiej głośności, że dosłownie poczujesz rytm na własnej skórze.
  • Dynamiczny, konfigurowalny kolorowy pokaz świetlny. Światła, kolory, impreza! Przekształć każdą imprezę w koncert rockowy, klub nocny lub zabawę karaoke w jednym. Zsynchronizuj muzykę z dynamicznymi, konfigurowalnymi światłami stroboskopowymi, wyjątkowym efektem gwieździstej nocy lub dyskotekowymi wzorami migających świateł.
  • Wejście mikrofonowe i gitarowe

Warunki wynajmu:

  • umowa na wynajem głośnika
  • kaucja zwrotna 500 zł

Dowozimy sprzęt, zapraszamy do kontaktu

Aleksandra Piekarczyk

605 82 00 85

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 11.08.2022, 13:19, zakończenie: 02.02.2024, 13:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ilovehorse

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)
  • Zduńska Wola (cały powiat)