Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Optometrysta / Refrakcjonista w KODANO Sieradz

Oferta wygasła!

Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych oraz słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kodano Optyk należy do grupy Szkla com S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 17 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

Obecnie rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych i poszukujemy osób do pracy na stanowisku Optometrysta - Refrakcjonista do nowo otwieranego salonu  w Sieradzu. Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzenie badań wzroku zgodnie z misją firmy oraz z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług
  • aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów
  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi
  • sprzedaż i promowanie oferty firmy
  • dbanie o prawidłową ekspozycję i komunikację wizualną

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o wizerunek salonu
  • wysoka kultura osobista
  • ambicja
  • optymizm, inicjatywa

To oferujemy

·      Możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin lub kontrakt b2b lub inną dogodną formę współpracy.

  • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży salonu
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • szkolenie niezbędne do podjęcia pracy na w/w stanowisku
  • możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e:mail: salonkodano.sieradz@gmail.com

KodanoOptyk

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)